6. Je steunt de Gelukkige Groentes tuinen
Dankzij jouw bijdrage kunnen we Gelukkige Groentes verder ontwikkelen. Ons doel is om in 2023 onze 2e en 3e pluktuin op te zetten. Ons pluktuin-model vervangt de volledige transportketen die producten in de supermarkt afleggen doordat mensen direct bij onze ecologische pluktuin komen oogsten. Hiermee verminderen we de CO2-uitstoot.
We telen bovendien op regeneratieve wijze: dit betekent dat we 1) geen kunstmest gebruiken, 2) geen pesticiden gebruiken en 3) het bodemleven versterken & biodiversiteit vergroten. Oftewel: we werken samen met de natuur. Op een manier die houdbaar is in de toekomst.
7. Vermelding op onze tuin, website & social media
Als Gelukkige Groentes partner komt er een naambordje met jouw bedrijfsnaam op onze pluktuin. Daarnaast vermelden we je op onze website en delen we gedurende ons partnerschap meerdere social media berichten.